ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ, ЩО РОЗРОБЛЕНІ МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ
21.07.2010 Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства юстиції України „Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України”

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
проекту наказу Міністерства юстиції України „Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України”

1. Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ Міністерство юстиції повідомляє про оприлюднення з „20“ липня 2010 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті Міністерства юстиції проекту наказу Міністерства юстиції України „Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України”.

Проектом наказу затверджується Положення, вимоги якого поширюються на суб’єктів первинного фінансового моніторингу - юридичних осіб-суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги та їх відокремлені підрозділи, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму здійснює Мін’юст, та спрямований на упорядкування проходження навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу цих суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

2. Поштова адреса розробника Проекту : 01001, м.Київ, вул. Городецького,13, Міністерство юстиції України.

Електронна адреса: depnotar@minjust.gov.ua

3. Спосіб оприлюднення Проекту – шляхом розміщення на офіційній сторінці Міністерства юстиції в мережі Інтернет.

4. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо Проекту приймаються протягом місяця з дня оприлюднення Проекту та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до Проекту фізичні та юридичні особи можуть надавати через пошту або електронну пошту.

Заступник Міністра Л.В. Єфіменко









проект

Про затвердження Положення про навчання
працівників, відповідальних за проведення
внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів
первинного фінансового моніторингу, державне
регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює
Міністерство юстиції України

З метою забезпечення реалізації вимог статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України, що додається.

2. Департаменту нотаріату, фінансового моніторингу юридичних послуг та реєстрації адвокатських об’єднань (Чижмарь К.І.):

2.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

2.2. Довести цей наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.

3. Цей наказ набирає чинності одночасно із Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” від 18.05.2010 № 2258-VI.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України Л.В.Єфіменка.

Міністр О.В.Лавринович









ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
_______________________ № _____

ПОЛОЖЕННЯ
про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України

1. Це Положення встановлює порядок проходження навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі – відповідальні працівники), державне регулювання і нагляд за діяльністю яких у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму здійснює Міністерство юстиції України.

2. Вимоги цього Положення поширюються на суб’єктів первинного фінансового моніторингу - юридичних осіб-суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги та/або їх відокремлені підрозділи.

3. Відповідальні працівники суб’єктів первинного фінансового моніторингу, вказаних у пункті 2 цього Положення, повинні пройти навчання в порядку, установленому цим Положенням.

4. Особа, яка виконує обов’язки відповідального працівника у разі його відсутності або неможливості виконання покладених на відповідального працівника обов’язків (відрядження, хвороба, відпустка тощо) більше трьох місяців, повинна пройти навчання в порядку, установленому цим Положенням.

5. Особа, вперше призначена на посаду відповідального працівника, повинна пройти курс довгострокового підвищення кваліфікації (не менше 72 годин) у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, згідно із відповідним обсягом типової програми навчання, на протязі трьох місяців з дня призначення на посаду.

6. Відповідальні працівники повинні підвищувати свою кваліфікацію у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, шляхом періодичного проходження короткострокового навчання (не менше 36 годин) згідно із відповідним обсягом типової програми навчання не рідше одного разу на три роки.

7. Підвищення кваліфікації відповідальних працівників з окремих питань фінансового моніторингу може здійснюватись шляхом проходження інших форм навчання (семінари, семінари-практикуми, семінари-наради, "круглі столи" тощо) та самостійного вивчення нормативно-правових документів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

8. Позачергове навчання відповідальних працівників за вимогою Державного комітету фінансового моніторингу України (далі – Держфінмоніторинг) проводиться незалежно від строку проведення попередніх навчань у разі порушення такими працівниками законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

9. Навчання відповідальних працівників складається з двох самостійних етапів:

оволодіння курсом навчання у навчальних закладах відповідно до типової програми навчання відповідальних працівників і отримання свідоцтва про навчання, або оволодіння курсом навчання відповідно до такої типової програми навчання шляхом проходження інших форм навчання (семінари, семінари-практикуми, семінари-наради, "круглі столи" тощо) та самостійного вивчення нормативно-правових документів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму;

складання екзамену та отримання кваліфікаційного посвідчення.

10. Типова програма навчання відповідальних працівників затверджується навчальним закладом та погоджується з Держфінмоніторингом і має включати такі розділи:

міжнародні стандарти у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму;

національне законодавство у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму;

організація здійснення фінансового моніторингу (нормативно-правове забезпечення та практичні аспекти);

управління ризиками щодо відмивання злочинних доходів та фінансування тероризму;

відповідальність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом;

типології легалізації коштів і майна, одержаних злочинним шляхом: світові та вітчизняні тенденції тощо.

11. Оволодіти курсом навчання та отримати свідоцтво про навчання відповідальні працівники можуть у навчальному закладі, який має відповідну ліцензію Міністерства освіти і науки України та уклав з Держфінмоніторингом договір про співробітництво з питань навчання, або у Державному навчальному закладі післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму», віднесеного до сфери управління Держфінмоніторингу (далі - навчальний заклад).

12. Скласти екзамен та отримати кваліфікаційне посвідчення відповідальні працівники можуть у навчальному закладі, який визначено Екзаменаційним центром з проведення екзамену для працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі – Екзаменаційний центр).

13. Для проходження навчання особи подають до навчального закладу заяву, копію сторінок паспорта, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, копію документа про вищу освіту, копію платіжного доручення (квитанції) про оплату за навчання та укладають з навчальним закладом договір про надання ним освітніх послуг.

14. Особи, які оволоділи курсом навчання у навчальних закладах, отримують свідоцтво про навчання.

15. Для участі у екзамені особи подають до Екзаменаційного центру такі документи:

заяву на участь у екзамені;

копію сторінок паспорта;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

копію документа про вищу освіту;

свідоцтво про навчання (крім осіб, що пройшли навчання самостійно);

копію платіжного доручення (квитанції) про оплату за складання екзамену;

укладений договір на складання екзамену.

16. Екзамен проводить екзаменаційна комісія Екзаменаційного центру шляхом тестування та співбесіди. Тестові завдання затверджуються Екзаменаційним центром за погодженням з Держфінмоніторингом.

17. Склад екзаменаційної комісії затверджується наказом Екзаменаційного центру за погодженням з Держфінмоніторингом.

18. До складу екзаменаційної комісії входять фахівці Держфінмоніторингу та працівники Екзаменаційного центру. При необхідності, до складу екзаменаційної комісії можуть входити представники інших державних органів. Головою екзаменаційної комісії є представник Держфінмоніторингу.

19. Екзаменаційна комісія за результатами екзамену складає протокол, який підписують усі члени комісії. Протокол затверджується керівником Екзаменаційного центру, скріплюється печаткою Екзаменаційного центру та зберігається у Екзаменаційному центрі протягом п’яти років від дати проведення екзамену.

20. Особам, які успішно склали екзамен, видається Кваліфікаційне посвідчення фахівця з питань фінансового моніторингу, термін дії якого 3 роки з дати його видачі.

21. Навчальний заклад та Екзаменаційний центр ведуть реєстр виданих документів про навчання слухачів, який зберігається у навчальному закладі та Екзаменаційному центрі протягом п’яти років від дати їх видачі.

22. Особа, яка брала участь у екзамені і його не склала, має право оскаржити дії екзаменаційної комісії та Екзаменаційного центру до Держфінмоніторингу протягом десяти днів від дати проведення екзамену та у суді.

23. Відповідальність за організацію та проведення навчального процессу покладається на навчальний заклад та Екзаменаційний центр.

Директор Департаменту нотаріату,
фінансового моніторингу юридичних послуг
та реєстрації адвокатських об’єднань


К.І.Чижмарь









ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту наказу Міністерства юстиції України „Про затвердження Положення про навчання працівників відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України”

1. Обгрунтування необхідності прийняття акта

18 травня 2010 року Верховна Рада України прийняла Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом”.

Зазначений Закон викладає у новій редакції Закон України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” (далі – Закон), який регулює відносини у сфері запобігання та протидії запровадженню в легальний обіг доходів, одержаних злочинним шляхом, та спрямований на боротьбу з фінансуванням тероризму.

Відповідно до пункту 3 Розділу VІІ „Прикінцеві положення” Закону, Кабінету Міністрів України доручено у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону забезпечити прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади актів, необхідних для реалізації цього Закону.

Міністерством юстиції України (далі – Мін’юст) з метою реалізації пункту 20 частини другої статті 6, пункту 5 частини першої статті 14, пункту 16 частини другої статті 18 Закону розроблено проект наказу „Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України” (далі – проект наказу).

2. Мета і шляхи її досягнення

Проектом наказу затверджується Положення, вимоги якого поширюються на суб’єктів первинного фінансового моніторингу - юридичних осіб, суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги та їх відокремлені підрозділи, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму здійснює Мін’юст, та спрямований на упорядкування проходження навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу цих суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

3. Правові аспекти

У даній сфері суспільних відносин діють такі нормативно-правові акти:

Закон України „Про запобігання та протидію легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму”;

Закон України „Про освіту”;

Положення про Державний комітет фінансового моніторингу України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 100;

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2004 № 899-р „Про утворення Навчально-методичного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму”.

Реалізація наказу передбачає встановлення порядку проходження навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, здійснює Мін’юст.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація заходів, передбачених проектом наказу, не потребує матеріальних та інших витрат.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу направлено на погодження до Державного комітету фінансового моніторингу України та Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць України, потреб регіонів, впливу на регіональний розвиток.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень. Громадська антикорупційна експертиза не проводилась.

8.Громадське обговорення

Проект наказу не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Прогноз результатів

Прийняття наказу сприятиме виконанню положень Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму” суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Мін’юст, стосовно забезпечення підвищення кваліфікації їх працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу.

Міністр О.В.Лавринович


„____”__________________2010 року








Аналіз регуляторного впливу
проекту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України»

1. Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин

18 травня 2010 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» № 2258-VI, що набуває чинності з 21.08.2010.

Частиною 2 статті 5 Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» (далі – Закон) встановлено перелік суб’єктів первинного фінансового моніторингу, зокрема, це – суб’єкти господарювання, що надають юридичні послуги.

 Частиною 3 статті 5 Закону встановлено перелік суб’єктів державного фінансового моніторингу до якого включено, зокрема, Міністерство юстиції України (далі – Мін’юст).

Згідно із пунктом 5 частини першої статті 14 Закону, державне регулювання і нагляд у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму щодо суб’єктів первинного фінансового моніторингу - суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги, здійснюється Мін’юстом.

Відповідно до пункту 20 частини другої статті 6 Закону суб’єкти первинного фінансового моніторингу зобов’язані  забезпечувати підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу (далі – відповідальні працівники) шляхом проходження навчання не рідше одного разу на три роки.

Згідно із пунктом 16 частини другої статті 18 Закону Державний комітет фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг) забезпечує організацію та координацію роботи з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів органів державної влади з питань фінансового моніторингу та відповідальних працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу щодо боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму на базі відповідного навчального закладу, віднесеного до сфери управління Держфінмоніторингу.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.12.2004 № 899-р утворено Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, з віднесенням його до сфери управління Держфінмоніторингу.

На виконання вимог Закону Мін’юст розробив проект наказу «Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України» (далі – проект Наказу).  

2. Визначення цілей державного регулювання

Регуляторний акт розроблено з метою забезпечення виконання вимог Закону суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Мін’юст, стосовно забезпечення підвищення кваліфікації відповідальних працівників.  

3. Альтернативні способи досягнення цілей

Мін’юст не вбачає альтернативного способу можливого врегулювання зазначених відносин, окрім розробки та прийняття Наказу.

Обраний спосіб – прийняття Наказу – є оптимальним способом досягнення цілей державного регулювання, оскільки упорядковує проходження навчання відповідальних працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму здійснює Мін’юст.  

4. Механізм і заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття регуляторного акту

Проектом Наказу затверджується Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України (далі – Положення), та визначається Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму Екзаменаційним центром з проведення екзамену для працівників, відповідальних за проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі – Екзаменаційний центр).

Положення встановлює порядок проходження навчання відповідальних працівників, зокрема, суб’єктів первинного фінансового моніторингу, відповідальні працівники яких повинні пройти навчання, впроваджує необхідність проходження курсу довгострокового навчання для відповідальних працівників, які вперше призначені на посаду, короткострокового курсу  підвищення кваліфікації відповідальних працівників, позачергового навчання, навчання особи, яка виконує обов’язки відповідального працівника під час його відсутності, визначає етапи з яких складається навчання, розділи типової програми навчання, навчальні заклади, в яких можна пройти навчання та скласти екзамени, документи, що видаються за результатами навчання тощо.

Враховуючи вищевикладене, ступінь ефективності основних принципів і способів досягнення цілей оцінюється як високий.  

5. Обґрунтування можливості досягнення результатів прийняття запропонованого регуляторного акта

Впровадження регуляторного акту дозволить суб’єктами первинного фінансового моніторингу виконувати вимоги Закону, зокрема, стосовно забезпечення підвищення кваліфікації відповідальних працівників.

Негативний вплив зовнішніх факторів на дію цього регуляторного акта відсутній.

Реалізація положень регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат із Державного бюджету.

Уповноважені працівники Екзаменаційного центру та навчального закладу, на яких поширюються вимоги даного регуляторного акту, будуть його виконувати.  

6. Очікувані результати прийняття акта  

Очікувані результати від прийняття запропонованого акта:

 
Об’єкт впливу Витрати Вигоди
Держава додаткових витрат не потребує Буде вжито заходів щодо виконання суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Мін’юст, вимог Закону в частині забезпечення підвищення кваліфікації відповідальних працівників
Громадяни         Дія  акта не поширюється  на  окремих  громадян
Юридичні особи-суб’єкти господарювання Незначна кількість часу та коштів для проходження навчання працівників суб’єктів первинного фінансового моніторингу Забезпечення підвищення кваліфікації відповідальних працівників  

7. Обґрунтування запропонованого строку чинності регуляторного акта

 Оскільки регуляторний акт розроблено на виконання вимог Закону, його дія поширюється на необмежений термін і обмежується дією Закону та інших нормативно-правових актів у цій сфері.  

8. Показники результативності акта

Показником результативності регуляторного акта є підвищення ефективності діяльності суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Мін’юст, у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму.

 Впровадження регуляторного акта не вплине на розмір надходжень до державного та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов’язаних з дією акта.

Рівень поінформованості суб’єктів первинного фінансового моніторингу з основних положень акта – середній, оскільки проект наказу розміщено на офіційному веб-сайті Мін’юсту.

Виконання вимог регуляторного акта потребує незначних додаткових фінансових та часових витрат.  

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта в разі його прийняття

Для визначення результативності даного регуляторного акта буде здійснюватись базове, повторне та періодичні відстеження.

Базове відстеження буде проводитись до набрання чинності цього регуляторного акта.

Повторне відстеження передбачається здійснити через рік після набрання чинності регуляторного акту.

Періодичне відстеження дії регуляторного акта передбачається здійснювати через кожні три роки після набрання чинності регуляторного акта протягом всього терміну його чинності.

Визначення результативності регуляторного акта буде здійснюватись за допомогою прямого або опосередкованого спілкування з суб’єктами первинного фінансового моніторингу і державними органами, а також шляхом опитування заінтересованих сторін.

Аналіз регуляторного впливу підготовлено Міністерством юстиції України (Україна, 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13. Телефон: +38-044-486-41-68, факс: +38-044-486-41-56).

Міністр О.В.Лавринович


На попередню сторінку
АНОНСИ ПОДІЙ
04-09.02.2012р.
Науково-теоретичний семінар «ІІ Всеукраїнська студентська правова зимова школа»
06-10.02.2012р.
Участь представників Мін’юсту в 56-ій сесії Робочої групи II Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ)
06-17.02.2012р.
Семінар (професійна програма) на тему: «Організація контролю та виконавська дисципліна»
06-17.02.2012р.
Семінар (професійна програма) на тему: «Державне управління і державна служба»

Інші анонси >>

Пошук


 Шукати в новинах
 Шукати фразу

Розширений пошук


АРХІВ НОВИН
Лютий
Пн6132027
Вт7142128
Ср181522
Чт291623
Пт3101724
Сб4111825
Нд5121926

Всі новини >>